сабота, 2. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Се ископира самата и мислеше дека публиката заборава: Сите зборуваат за овој детаљ на настапот на Даниела Мартиновиќ на „Пиво Фест“

Се ископира самата и мислеше дека публиката заборава: Сите зборуваат за овој детаљ на настапот на Даниела Мартиновиќ на „Пиво Фест“

Вчера во Прилеп заврши манифестацијата „Пиво Фест“ на која главна ѕвезда на вечерта беше хрватската пејачка Даниела Мартиновиќ.

Пејачката ја вжешти атмосферата пеејќи ги најголемите нејзини хитови, но фановите веднаш забележаа еден моден детаљ поврзан со облеката на пејачката.

Имено Даниела се појави во краток фустан и високи потпетици кои веќе еднаш ги има носено, а со тоа пејачката го повторила својот моден изглед што веднаш им падна во очи на фановите.

Првиот пат инаку пејачката во оваа комбинација беше облечена во април годинава, а своето повторување го имаше вчера.

Освен тоа фановите и замерија што таа не споделила ниту една фотографија од гостувањето во Македонија.

Најнови вести