петок, 1. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Се сеќавате ли на Антонија Шола: Пејачката во провокативно бикини во новиот спот ќе ве натера да го погледнете повеќе пати (ВИДЕО)

Се сеќавате ли на Антонија Шола: Пејачката во провокативно бикини во новиот спот ќе ве натера да го погледнете повеќе пати (ВИДЕО)

Сите се сеќаваат на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која му беше една од поблиските пријателки на Тоше Проески.

Шола во нејзината земја е вистинска атракција и популарна, а со нејзиниот најнов спот само собира воздишки.

Yeah, I miss you too ?⛵⚓ swipe↔

A post shared by Antonija Šola (@antonija_sola) on

Имено таа во својот најнов видео запис за песната „Битанго моја“ се појавува во провокативен костим за капење, погледнете.

Најнови вести