вторник, 12. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Сите зборуваат за Шарапова: Русинката во танга го покажа совршениот задник (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Сите зборуваат за Шарапова: Русинката во танга го покажа совршениот задник (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Руската тенисерка Марија Шарапова не успеа да се сокрие од папараците кои ја „уловија“ заедно со нејзиниот дечко во експлицитни пози.

Сексапилната Русинка и милионерот Александар Гилкес одмараат во луксузното летувалиште на брегот во Италија.

Двојката е во врска од јануари оваа година. Инаку, Гилкес е син на познат дерматолог, а исто така се познава со голем број светски познати „фази“, како што се принцевите Вилијам и Хари.

Нивното другарство трае уште од студентските денови. Тој исто така е еден од основачите на аукциската куќа која се занимава со продажба на ликовни дела преку интернет.

Најнови вести