вторник, 2. јануари 2024. Вести денес: 0
home Познати

Тие уживаат во љубовта, но критиките не престануваат: „Таа ти е мајка или девојка“?

Тие уживаат во љубовта, но критиките не престануваат: „Таа ти е мајка или девојка“?

Познатиот холивудски пар, поранешната мис на светот, Пријанка Чопра и пејачот, Ник Џонас, и понатаму ѝ привлекуваат внимание на светската јавност.

Иако се во брак помалку од една година, за нивната разлика во годините, но и за тоа дали се пар или не, не престанува да се зборува.

Имено, поранешниот мис и музичарот често се предмет на шеги – таа повеќе изгледа како да му е мајка, а не сопруга, со оглед на разликата во години.

Пријанка е од Ник постара 10 години, а многумина забележуваат дека на фотографиите изгледа уште постаро од него, па сè повеќе шеги во овој контекст се упатени на нивна сметка.

Но, изгледа дека парот не обрнува преголемо внимание на ваквите приказни, туку ужива во љубовта.

 

View this post on Instagram

 

Night Rider

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Најнови вести