вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Уапсен братот на Меси: Направил сообраќајка, па му вперил пиштол во глава на другиот возач

Уапсен братот на Меси: Направил сообраќајка, па му вперил пиштол во глава на другиот возач

Братот на Лионел Меси, Матијас, приведен е во Буенос Аирес после сообрајќајна несреќа.

Сообраќајката не била причина за апсењето, туку фактот што братот на Меси со пиштол му се заканувал на другиот човек кој учествувал во сообраќајката.

После претресот, полицијата во автомобилот на братот на славниот Аргентинец нашла и мала количина на марихуана.

Матијас и во минатото беше казнуван поради проблеми и поседување на оружје, но на крајот се извлекуваше со парични казни.

 

Најнови вести