сабота, 25. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Згодна и без фотошоп и филтери: Холивудската ѕвезда во Италија ги „полни батериите“

Згодна и без фотошоп и филтери: Холивудската ѕвезда во Италија ги „полни батериите“

Нејзините фотографии одмори се вистинска реткост, бидејќи таа вешто се чува од папараците. Но, овие фотографии кои сега излегоа на социјалните мрежи покажуваат колку Џенифер Анистон навистина изгледа добро.

Сликите се направени во претходните денови во Италија, во градот Портофини каде Џенифер малку работи, а малку одмара. Тие се чиста ексклузива, зашто ја покажуваат ѕвездата во ретките моменти од приватниот живот.

Summer vibes ? #jenniferaniston

A post shared by Jennifer Aniston (@anistontoday) on

Нејзината линија е навистина фантастична, а познато е дека веќе со години ја одржува благодарение на здравата исхрана и редовно вежбање. И кога е таа во прашање, се докажа дека формата е резултат на работата, а не филтери и фотошоп.

 

Bikini body goals! #JenniferAniston has abs for daysss! ??

A post shared by ExtraTV (@extratv) on

Најнови вести