недела, 3. март 2024. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Хаос во „Задруга“ – реагираше обезбедувањето: Гаги ја удри Анабела со шише во главата, а таа пак се откажа од Луна (видео)

Хаос во „Задруга“ – реагираше обезбедувањето: Гаги ја удри Анабела со шише во главата, а таа пак се откажа од Луна (видео)

Гаги Џогани, Анабела Атијас и Луна сега живеат под ист кров во реалното шоу „Задруга 3“ а во медиумите се шпекулира дека за тоа добиваат огромни хонорари.

Во текот на вечерта во реалното шоу настана хаос каков не е виден досега.

Конфликтот меѓу Гаги и Анабела не завршува, а овој пат расправијата околу напуштањето на Луна на шоуто премина во драма и насилство.

Најпрвин Анабела му истури пијалок во лицето на Гаги, а тој возвратил со тоа што фрли шише полно со вода во нејзината глава.

Потоа влезе обезбедување да ги раздели. Луна плачеше и викаше да се смират, а големиот шеф го казни Гаги, а на Анабела поради агресивност ја остава без неделниот хонорар.

За време на кавгата, Анабела рече дека ја „боли задникот“ за Луна и да прави што сака бидејќи на крај таа ќе плаче.

Погленедте што се случуваше: