четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

Во емисија во живо: Водителката го навреди камерманот, а тој со псовки го напушти студиото (ВИДЕО)

Во емисија во живо: Водителката го навреди камерманот, а тој со псовки го напушти студиото (ВИДЕО)

Проблеми постојат во секоја работа, па така и караниците на водителите, па и гостите зад малите екрани се вообичаени. Сепак, хаос се случува кога камерата ќе сними се.

Пред неколку години едно од најлошите вербални несогласувања се случи меѓу Мики Ѓуричиќ и Маријана Мичиќ.

Наташа Беквалац упати, сега веќе надалеку позната псовка на Сергеј Трифуновиќ поради најавата која не и се допадна.