баерн минхен

Пронајдени се 344 резултати на тема „баерн минхен“
Фудбал

Петков: Како е можно Македонија да има подобри разузнавачки информации од бугарските за руските шпиони во Бугарија?

Во ударниот термин на Бундеслигата од 15 часот и 30 минути се одиграа пет натпревари од петтото коло, победи остварија Баерн, Лајпциг,...