георгина родригез

Пронајдени се 108 резултати на тема „георгина родригез“
Македонија

ПОЗИРАШЕ ВО ЖЕШКИ И ТЕСНИ ФАРМЕРКИ – Георгина повторно ќе ги налути сите, провоцира среде стадион во оваа поза (ФОТО)

Тесните и „жешки“ фармерки го истакнаа нејзиниот најсилен атрибут. Убавата партнерка на еден од најдобрите светски фудбалери, Португалецот...
Познати

ФОТО: Георгина позирала со Роналдо, а луѓето ја забележале промената на нејзиното лице: „Мораше ли и таа да го направи тоа?“

Иако со месеци се шпекулира за проблеми во врска со познатиот фудбалер Кристијано Роналдо и неговата вереница Георгина Родригез, парот...
Познати

АРАПИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ ПО ОВАА СНИМКА – прво позираше во танга на базен, а сега девојката на Роналдо започна ново хоби, во земјата е единствена која го прави тоа!

Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез се пофали дека започнала да учи да тверка. Девојката на фудбалерот на својот Инстаграм...
Познати

Георгина Родригез откри дека имала три спонтани абортуси, еве што се случувало по загубата на едно од близначињата

Новата сезона од документарната серија на Георгина Родригез премиерно ќе биде прикажана на 24 март, во која таа ги открива најинтимните,...
Познати

ФОТО: Краток, тесен фустан кој никого не остава рамнодушен: Георгина Родригез го прекрши кодексот на облекување во Саудиска Арабија

По преселувањето во Саудиска Арабија, Георгина Родригез го прекрши кодексот на облекување кој треба да се почитува во оваа земја. Имено,...
Познати

Меси го има пехарот, но Роналдо подарок за кој сонуваат сите фудбалери – еве што му подари Георгина за Божиќ, вредноста на истиот е вртоглава (ФОТО)

Георгина Родригез добива околу 100.000 евра месечно од Роналдо за воспитување и грижа за децата и домот, напиша своевремено „The Sun“, што...
Познати

ДОДЕКА ГЕОРГИНА ЗАВИСИ ОД РОНАЛДО, АНТОНЕЛА ИМА СОПСТВЕН БИЗНИС – сопругата на Меси е двојно побогата, од сумата ќе ви се заврти во умот

Богатството на Георгина се проценува на 12 милиони евра, што е скоро двојно помалку во однос на Антонела, чие богатство е проценето...
Познати

Георгина со него го делела последното парче леб, па му го скршила срцето кога го запознала Роналдо – кое е поранешното момче на славната убавица?

Георгина Родригез неколкупати беше во центарот на вниманието за време на Мундијалот во Катар, како поради атрактивните изданија, така...
Познати

БЕЗ ДЕНАР СУМ, А ДЕЦАТА МИ ГЛАДУВААТ – полусестрата на Георгина во солзи бара помош преку телевизија, таа не сака да чуе за неа, се срами од целото семејство!

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо и неговата партнерка Георгина Родригес живеат луксузен живот, а одредени интимни моменти...