вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Македонија

ПОЗИРАШЕ ВО ЖЕШКИ И ТЕСНИ ФАРМЕРКИ – Георгина повторно ќе ги налути сите, провоцира среде стадион во оваа поза (ФОТО)

ПОЗИРАШЕ ВО ЖЕШКИ И ТЕСНИ ФАРМЕРКИ – Георгина повторно ќе ги налути сите, провоцира среде стадион во оваа поза (ФОТО)

Тесните и „жешки“ фармерки го истакнаа нејзиниот најсилен атрибут.

Убавата партнерка на еден од најдобрите светски фудбалери, Португалецот Кристијано Роналдо,Георгина Родригез го сврте грбот и ги „запали“ следбениците на социјалните мрежи.

Атрактивната Георгина објави неколку нови фотографии на својот Инстаграм, а нејзиниот совршен задник во тесни фармерки ги воодушеви сите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

„Жешката“ бринета на стадион позираше во тесни фармерки и дрес со името на Роналдо, фотката експресно собра илјадници лајкови и коментари.

Герогина објави фотки и од децата кои заедно со неа од трибините секогаш го следат тато Роналдо.