понеделник, 13. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Георгина позирала со Роналдо, а луѓето ја забележале промената на нејзиното лице: „Мораше ли и таа да го направи тоа?“

ФОТО: Георгина позирала со Роналдо, а луѓето ја забележале промената на нејзиното лице: „Мораше ли и таа да го направи тоа?“

Иако со месеци се шпекулира за проблеми во врска со познатиот фудбалер Кристијано Роналдо и неговата вереница Георгина Родригез, парот на секој можен начин се обидува да ги спречи тие гласини.

Така Георгина во својата последна објава на Инстаграм сподели серија фотографии направени за време на ноќно излегување со Роналдо.

„Моја убава љубов“, напиша таа на објавата која собра повеќе од 5 милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Стотици следбеници го пофалиле парот и им упатиле комплименти за изгледот, но имало и такви кои забележале промена на лицето на Георгина.

„Усни полни ботокс“, „Што направи со усните“, „Дали и таа мораше да го прави тоа“, се дел од коментарите.

Георгина никогаш јавно не признала дека направила естетска операција на лицето или телото.

Најнови вести