наставничка

Пронајдени се 31 резултати на тема „наставничка“
Вести

Албанец осуден на доживотен затвор за убиство на младa наставничка: Со метален сообраќаен знак ја удрил по глава 34 пати

Албанецот кој ја нападна наставничката Сабина Неса додека се шетала во парк во Лондон е осуден на доживотен затвор за убиство. 36-годишниот...
Вести

СКАНДАЛ ВО ЊУЈОРК: Наставничка вакцинирала малолетен ученик во својот дом против коронавирус – полицијата веднаш изреагирала (ВИДЕО)

Наставничката Лора Русо од Њујорк, САД, е уапсена затоа што вакцинирала ученик против коронавирус и покрај фактот што нема формални...
Познати

ЖЕШКА НАСТАВНИЧКА КОЈА ЧЕСТО СЕ РАЗ*ОЛУВА: Учениците со сигурност и нетрпение го очекуваат часот кај фаталната плавуша (ФОТО)

Лиз Шверц од Белгија е уште една убавица во низа која изкочи во прв план во текот на ова ЕП. Со провокативни фотографии во националниот...