одмор

Пронајдени се 173 резултати на тема „одмор“
Познати

Вељко и Богдана заминаа на одмор – откако синот на Цеца позираше пред овој објект, лавината на коментари само се нижеше, пејачката сигурно има што да каже!

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ заедно со својата сопруга Богдана уживаат на својот заслужен одмор каде друштво им прават пријателите. Вељко...
Познати

ВГРАДИ НОВИ ЏИНОВСКИ СИЛИКОНИ „ОСМИЦА“ – Дара Бубамара во Дубаи имаше проблем со големината на бикинито, па се помири да не и ги собере во него (ФОТО)

Дара Бубамара е многу активна на своите социјални мрежи каде објавува слики кои се фотошопирани до непрепознатливост. Сите го забележаа...
Регион

СКОКНАЛ ВО ВОДА И СО ГЛАВАТА УДРИЛ ВО КАРПА – кобен одмор за маж на ова туристичко место, повредена и 15 годишна тинејџерка!

На кампување во Умаг, 48-годишен маж скокнал од пристаниште во морето и со главата удрил во карпи, по што починал по неуспешна реанимација. Полицијата...
Регион

Евтините лежалки на плажа се само сон: На ​​Халкидики резервација за викенди, еве ги цените во местата каде Македонците најмногу летуваат

Сезоната на летни одмори е во тек, а при планирањето на буџетот за одмор, не толку занемарлив е трошокот лежалки на плажа. Цените се разликуваат,...
Занимливости

Одите на одмор и не знаете каде да ги скриете скапоценостите и парите? Погледнете ги овие генијални идеи (ВИДЕО)

Видео кое е прегледано повеќе од 30 милиони пати. Сезоната на одмори штотуку започна, но со неа доаѓаат и проблемите. Празните куќи и станови...
Регион

НАПОЛНЕТЕ СИ ГО ПАРИЧНИКОТ ОВОЈ ВИКЕНД – доколку планирате да одите на споен викенд во Грција овие НОВИ цени мора да ги имате на ум!

Цените во Грција го следат трендот од другите европски земји и оваа година се незначително зголемени во однос на претходните години. „Грција...
Познати

ГРАДИТЕ ЕДВАЈ НЕ ИСПАДНАА – Дара Бубамара облече минијатурно бикини и „претера“ со зголемувањето на силиконите на Фотошоп (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара овие денови ужива на заслужен одмор во Бразил. Фановите на нејзиниот Инстаграм профил веќе со денови ги почестува...