ОУ „Владислав Рибникар“

Пронајдени се 9 резултати на тема „ОУ „Владислав Рибникар““
Регион

ШОКАНТНО БАРАЊЕ НА МАЈКАТА НА ДЕТЕТО УБИЕЦ ОД БЕЛГРАД – испратила писмо во кое масакрот не е споменат во ниту еден момент!

Мајката на момчето убиец од ОУ „Владислав Рибникар“ во Белград се обратила до институциите со барање да се реши прашањето за дообразувањето...
Македонија

Во ОУ „Владислав Рибникар“ во Белград продолжува наставата, дежураат 6 полицајци – родителите бараат крај на учебната година

Наставата во ОУ „Владислав Рибникар“ во Белград каде беа убиени девет ученици на 3 мај продолжува денеска со скратени часови, без оценување,...