патики

Пронајдени се 31 резултати на тема „патики“
Останати спортови

ФОТО: Љафтов подготвен за Европско, македонското знаме и стихови од химната на специјално дизајнираните патики

Европското првенство во одбојка официјално започна вчера, а Македонија утре против Данска ќе го одигра својот прв натпревар на ова...
Познати

Девојките полудуваат по овие патики – Карлеуша без да се двоуми искешира 1.409 евра, од моделот нема да ви биде добро (ФОТО)

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша секогаш носи тренди парчиња на облека и обувки, а многу од нив успеала да ги набави меѓу првите. Овојпат,...
Занимливости

Вакви патики досега не сте виделе: Гигантската компанија лансираше обувки базирани на влакна од банана (ФОТО)

Познатиот гигант од светот на модата, H&M, деновиве претставува иновативни обувки – патики од влакна од банана, или патики од„растителни“...
Познати

Должи милион и половина евра, а не се откажува од луксузот: Дарко Лазиќ тоа што го носи на нозете чини колку просечна плата во Србија (ФОТО)

Српскиот пејач Дарко Лазиќ неодамна пред камерите призна дека има големи долгови, а тие пораснале дури и на милион и половина евра. Имено...