Пеп Гвардиола

Пронајдени се 244 резултати на тема „Пеп Гвардиола“
Познати

Се венчале по 25 години љубов, таа со децата преживеала терористички напад: Која е сопругата на Пеп Гвардиола?

Пеп Гвардиола пред неколку дена му се придружи на ексклузивното друштво на фудбалски тренери кои дури 3 пати ја освоиле Лигата на шампионите. Тоа...