полициски службеник

Пронајдени се 58 резултати на тема „полициски службеник“
Хроника

Кривична против полицаец од Неготино – додека бил на смена свесно пропуштал мигранти, а кога не бил давал информации каде има полициски контроли

ОВР Неготино во содејство со Одделот за внатрешна контрола криминалистички истраги и професионални стандарди поднесе кривична пријава...