принцот хари

Пронајдени се 71 резултати на тема „принцот хари“
Познати

И СУДОТ ВО БРИТАНИЈА МУ ГО СВРТИ ГРБОТ – Принцот Хари загуби на суд, кога ќе го слушне ова ќе се разочара од својата земја како никогаш порано

Принцот Хари не може да добие, ниту да плати за полициска заштита во Велика Британија, одлучи судот. Принцот ја загуби правната битка...
Познати

ПРИНЦОТ ХАРИ МОЖЕ ДА ЗАВРШИ ВО ЗАТВОР – тоа што го открил во мемоарите скапо ќе го плати, оваа држава нема да му прости иако е член на кралското семејство!

Заради тоа што користел дрога во минатото, принцот Хари може да остане без американска виза, пренесе „Page Six“. Хари за овој проблем искрено...
Познати

ШТО И ДА НАПРАВАТ ЌЕ БИДАТ НА НАСЛОВНИТЕ СТРАНИЦИ – овој актер тврди дека Меган имала соништа од детството да се омажи за принцот

Ѕвездата на „Succession“ во интервју за „Haute Living New York“, објавено во средата, тврди дека Маркл „очигледно“ имала „амбиции“ да му се придружи...
Познати

ЗГРОЗЕНИ ОД ОДЛУКАТА НА КРАЛОТ – Меган и Хари имаат само рок од две недели да се отселат од одземениот имот во Британија, причината го шокираше светот

Меган и Хари потврдија дека кралот Чарлс ги исфрлил од кралската резиденција Фрогмор Котиџ во Виндзор, куќата во која живееја во...
Познати

Половиот орган на принцот Хари предмет на потсмев на Греми наградите: Урнебесната реакција во еден говор го обиколи целиот свет (ВИДЕО)

Синоќа, гениталиите на британскиот принц Хари беа спомнати на доделувањето на Греми наградите. Презентерот Тревор Ноа во еден момент...
Познати

ГО ПРЕКОЛНУВАВМЕ ТАТКО НИ ДА НЕ СЕ ЖЕНИ СО КАМИЛА – книжарниците во Британија отворија на полноќ поради мемоарите на принцот Хари!

Осамна денот од кој британското кралско семејство се плашеше – од денеска во книжарниците е достапна автобиографијата, дури на...
Познати

Талибанската влада „удри“ по принцот Хари откако во својата книга призна дека убил 25 луѓе додека бил во војска – еве што му порача!

Талибанската Влада упати критика кон британскиот принц Хари, кој во своите мемоари тврди дека убил 25 луѓе за време на неговата воена...
Познати

ПОВЕЌЕ НЕ Е НИВНИ ДОМ – во овој замок ги имаат најубавите спомени, но сега нема да им биде добро кога ќе дознаат кој го наследил (ФОТО)

Британската принцеза Јуџини и нејзиното семејство, наводно, „тивко“ се преселиле од имотот „Фрогмор“ во „Нотингем“, пишува „Експрес“...
Познати

Принцот Хари со дрзок говор ја расплакал Кејт за време на нејзината свадба – Војвотката не му останала должна му возвратила уште повулгарно на неговата венчавка!

Речиси нема човек кој не ја памети венчавката на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон пред десетина години во Вестминстерската катедрала,...
Познати

Откриено што му рекол Хари на Вилијам во капелата: Читач од усни ги дешифрирал зборовите на браќата, се вмешала и Кејт со еден единствен збор!

На вчерашната служба во капелата св. Џорџ во Виндзор, која била одржана по церемонијата во Вестминстерската опатија, се случила средба...
Познати

Принцот Хари не смее да носи воена униформа на погребот на неговата баба, но ќе биде направен исклучок поради еден човек

Синот на кралот Чарлс Трети, принцот Хари нема да смее да носи свечена воена униформа за време на погребот на кралицата Елизабета Втора,...
Познати

Целиот свет го виде принцот Хари гол, а сега таа продава нешто што тој го заборавил кај неа – луд колекционер по кралското семејство веднаш би го купил (ФОТО)

Поранешната стриптизета Кери Рајхард, од Лас Вегас, ќе ги продава боксерките кои му ги земала на принцот Хари додека биле заедно. За...