недела, 12. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ШТО И ДА НАПРАВАТ ЌЕ БИДАТ НА НАСЛОВНИТЕ СТРАНИЦИ – овој актер тврди дека Меган имала соништа од детството да се омажи за принцот

ШТО И ДА НАПРАВАТ ЌЕ БИДАТ НА НАСЛОВНИТЕ СТРАНИЦИ – овој актер тврди дека Меган имала соништа од детството да се омажи за принцот

Ѕвездата на „Succession“ во интервју за „Haute Living New York“, објавено во средата, тврди дека Маркл „очигледно“ имала „амбиции“ да му се придружи на кралското семејство пред да се венча во 2018 година.

Актерот тврди дека Маркл имала „соништа од детството да се омажи за принцот“.

„Според мое мислење, не треба да имаме монархија“, рече Кокс. „Не е остварливо; нема никаква смисла.”

Добитникот на Златен глобус ги бранеше Маркл и Хари во минатото, велејќи им на гледачите на „Добро утро Британија“ во декември 2022 година дека претрпеле „нешто очигледно трауматично“ пред да се повлечат.

Неговите изјави влегоа веднаш во документарната серија „Хари и Меган“ што се емитуваше на Нетфликс. Во документарецот под режисерска палка на Лиз Гарбус, Маркл и Хари зборуваа за она што го доживеале „зад затворените врати“ пред да се преселат во Соединетите држави.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Page Six (@pagesix)

Додека дуото допрва треба да се изјасни дали ќе ја прифати поканата на 74-годишниот крал да присуствуваат на церемонијата на крунисување, палатата наводно „се подготвува“ за нивното присуство.

„Што и да се случи, Хари и Меган секогаш ќе бидат оние од насловните страници“, изјави инсајдер од палатата за „Пејџ сикс“.

Најнови вести