среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Вести

Демант од адвокатот Филип Медарски

Демант од адвокатот Филип Медарски

Адвокатот Филип Медарски испрати демант до нашата редакција, кој во продолжение го пренесуваме во целост:

Редакцијата на КУРИР му се извинува на Медарски за превземениот текст.

Најнови вести