четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ана Николиќ и одговори на Карлеуша еден месец по разводот со Раста, а нејзиниот одоговор е повеќе од јасен

Ана Николиќ и одговори на Карлеуша еден месец по разводот со Раста, а нејзиниот одоговор е повеќе од јасен

Веста дека се разведуваат Ана Николиќ и раперот Раста по само година дена брак предизвика бура од реакции во јавноста.

Откако младите станаа родители пред неколку месеци решија да се разведат и да продолжат со своите животи, а една од пејачките која беше изненадена од разводот беше и Јелена Карлеуша.

-Се надевам дека не е вистина, рече неодамна Карлеуша за српските медиуми, а по месец дена Ана и врати на својата колешка.

-Благодарам многу, суштински оние на кои нешто им значи секогаш се поддржуваат, вели Николиќ за тамошните медиуми.

Најнови вести