четврток, 16. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Без градник на себе и со чипкасто деколте до папокот – Милица Тодоровиќ никогаш пожешка и тоа пред малите екрани, во еден момент се покае што така се облече (ФОТО)

Без градник на себе и со чипкасто деколте до папокот – Милица Тодоровиќ никогаш пожешка и тоа пред малите екрани, во еден момент се покае што така се облече (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ важи за скромна девојка која ретко знае да изненади во јавноста со некој стајлинг кој ќе ги испровоцира особено мажите.

Но, овој пат се случи токму тоа, таа додека гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ се појави во чипкаста блуза од која буквално градите ќе и излезеа во секој момент.

Таа на себе под блузата не носеше ниту градник што уште повеќе ја вжешти атмосферата во студиото.

foto: Antonio Ahel/ATAImages

Таа на себе имаше и црни елегантни пантолони кои уште повеќе ја истакнаа нејзината фигура, а од време на време несмасното деколте го креваше нагоре и со мака откри дека и е тешко што носи вакво нешто на себе.

foto: Antonio Ahel/ATAImages

Инаку пејачката ја доведе својата линија до совршенство откако започна да се храни здраво и да вежба секојдневно.

Најнови вести