среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Три правила за минус 15 килограми: Еве како денес изгледа Милица Тодоровиќ, ослабе со оваа диета

Три правила за минус 15 килограми: Еве како денес изгледа Милица Тодоровиќ, ослабе со оваа диета

Милица Тодоровиќ доби многу комплименти за својот изглед откако објави фотографија во костим за капење на Сејшелите.

Имено, пејачката позираше на карпа во дводелен костим за капење кој одлично ги истакна убавите женски облини.

Пејачката ослабела 15 килограми откако сменила 3 ​​работи: ја намалила количината на храна која ја консумирала, но го зголемила бројот на оброци на дневна основа. Со сето тоа таа тренирала редовно и напорно.

Еве што јаде Милица Тодоровиќ:

Појадок: Овесна каша прелиена со вода и овошје

Ручек: Месо и салата

Вечера: Печено пилешко, зелена салата, чери домати

Трик совет: Пијте многу вода и зелен чај

Најнови вести