вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Цеца ужива во луксузната вила на Кипар, а таму не е сама – еве со кого е на одмор

Цеца ужива во луксузната вила на Кипар, а таму не е сама – еве со кого е на одмор

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ отпатува за Кипар и секој слободен момент го користи за да ужива во својата луксузна вила.

Балканската ѕвезда на својот Инстаграм профил објави дека е време за одмор, но и дека не е сама.

Имено, пејачката отпатувала со својата сестра Лидија, која често и прави друштво во вилата од 1.500.000 евра, која Цеца ја поседува на оваа егоистичка дестинација.

Најнови вести