понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ја откачи Анистон за оваа девојка: Помлада е од него 21 година и малку е “чудна“ (ФОТО)

Медиумите ја нарекоа оваа девојка “чудна“. За неа пишуваат дека е тотално неспоредлива со Џенифер и дека ако таа е причината за разводот, Џастин дефинитивно направил погрешен избор.
Ја откачи Анистон за оваа девојка: Помлада е од него 21 година и малку е “чудна“ (ФОТО)

Откако објавија дека се разведуваат, медиумите постојано се занимаваат со тоа да ги пронајдат причините за нивната разделба како и тоа кој кого прв преболел и си нашол замена.

Очигледно, глумецот Џастин Тероу (46) се забавува со 25 годишната уметничка Петра Колинс.

Медиумите ја нарекоа оваа девојка “чудна“. За неа пишуваат дека е тотално неспоредлива со Џенифер и дека ако таа е причината за разводот, Џастин дефинитивно направил погрешен избор.

-Неколку пати имаат излезено, најчесто во ресторан. Џастин е опседнат со неа и покрај тоа што тврди дека се пријатели. Се запознаа во Њујорк, тој има премногу пријатели таму и всушност тоа беше причината за неговата разделба од Џенифер, вели неименуван извор за магазинот “Star”.

Дека има некоја хемија со Петра, потврдува и фотографијата која Тероу ја објави на својот Инстаграм профил пред да се објави разделбата со Џенифер.

@adamselman ??? takeover by @petrafcollins ?

A post shared by @ justintheroux on

Најнови вести