четврток, 9. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

„КРИЗА ВО МЛАДОСТА“: Следбениците „удрија“ по поранешниот на Емина Јаховиќ кога видоа што прави на фотографијата со 20 години помладата нова сопруга

„КРИЗА ВО МЛАДОСТА“: Следбениците „удрија“ по поранешниот на Емина Јаховиќ кога видоа што прави на фотографијата со 20 години помладата нова сопруга

Турскиот пејач Мустафа Сандал на јавноста и е познат како поранешен сопруг на пејачката Емина Јаховиќ со кого имаат два сина.

Тој минатата година повторно застана на лудиот камен, иако се разведе во 2018 година од Емина, па се заљуби во 20 години помладата избраничка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melis Sandal (@melis_sandall)

Двајцата неодамна го опремиле својот луксузен дом, а сопругата на Мустафа редовно споделува со следбениците фотографии од нивниот приватен живот.

Таа овој пат сподели фотографија на која се качени на фонтана, а пејачот ја држи околу половината својата понежна половина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melis Sandal (@melis_sandall)

Но, сепак следбениците удрија по парок, особено по пејачот за кого се едногласни дека ова не му прилега.

„Ова не му личи“, „криза во младоста“, „Мустафа се подмладил покрај Мелиса“, се само дел од коментарите.

Инаку Мелиса има битик за облека во Истанбул, а познато е и дека и таа има брак зад себе од кој и таа има син.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melis Sandal (@melis_sandall)

Најнови вести