недела, 26. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица покажа како изгледа кога е уморна и без шминка, со скапи очила го криеше лицето (ФОТО)

Милица покажа како изгледа кога е уморна и без шминка, со скапи очила го криеше лицето (ФОТО)

Милица Тодоровиќ синоќа гостуваше во германскиот град Минхен, а пред многубројната публика ги испеа своите најголеми хитови.

Веднаш потоа пејачката се упати кон аеродромот и се врати во Белград.

Фоторепортерот на порталот Pink.rs се најде на лице место и ја фатил пејачката во необично издание на аеродромот „Никола Тесла“.

Имено, Милица била целосно без шминка, а откако пеела до доцна во ноќта се видело дека е уморна.

Тодоровиќ ги сокри очите и дел од лицето зад белите очила на познат и скап моден бренд, а облече тотално лежерен и опуштен стајлинг – бела маица и кожна јакна.

Најнови вести