сабота, 18. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ без трошка шминка! Покажа како навистина изгледа без шминка, многумина беа изненадени – коментарите само пристигнуваат (ФОТО)

Милица Тодоровиќ без трошка шминка! Покажа како навистина изгледа без шминка, многумина беа изненадени – коментарите само пристигнуваат (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е постојано активна на социјалните мрежи, а покрај сликите во кои е во уредно издание, како што налага работата, таа е среќна да ги објави и оние што откриваат каква е приватно.

Познато е дека оваа година нејзината линија е подобра од кога било, па гордо го покажа во костим за капење на летен одмор, а за сите оние кои се прашуваа како изгледа Милица без шминка стигна одговорот.

Пејачката објави слики на „стори“ на Инстаграм, а нејзиното природно лице воодушеви многумина, па и порачаа дека изгледа дури и подобро отколку со шминка.

Повеќето нејзини колеги не би се осмелиле на овој чекор, но Милица дефинитивно не е една од нив.

Најнови вести