среда, 29. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ на настап заигра стомачен танц и ја крена атмосферата до плафон (видео)

Милица Тодоровиќ на настап заигра стомачен танц и ја крена атмосферата до плафон (видео)

Пејачката ја воодушеви публиката со своите танцувачки способности.

Милица Тодоровиќ е позната како некој што прави добра атмосфера каде и да се појави, а сега пејачката ги воодушеви присутните во публика кога на еден настап ја отпеа песната „Хајде“ од Теа Таировиќ.

По тој повод, атрактивната русокоса заигра стомачен танц и со тоа ја донесе атмосферата на повисоко ниво.

Еве како изгледаше тоа:

Најнови вести