недела, 19. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ: Никогаш никој не ме гледал во гради бидејќи ги немам, но никој до сега не се ни жалел

Милица Тодоровиќ: Никогаш никој не ме гледал во гради бидејќи ги немам, но никој до сега не се ни жалел

Се зборуваше дека пејачката Милица Тодоровиќ (30) не е во добри односи со колешката Емина Јаховиќ, а сега Звездата на Гранд ја откри позадината на таа приказна.

Милица негираше дека имало конфликт помеѓу неа и Емина.

Пејачката, позната по своите шегите, и претежно на своја сметка, проговори и за своите „маани“.

– Никој никогаш не ги погледнал моите гради, бидејќи ги немам. Не страдам од тоа што немам гради. Никогаш во животот не сум ставила чорапи за да ги зголемам градите. Понекогаш изгледам целосно рамно на настапите. Само што имав свирка, носев фустан што не одеше со градник, а клавијатуристот ми рече: „Леле, Миле, облечи малку да изгледаш на нешто“. Никој досега не се пожалил. Ако жената не е задоволна од својот изглед и психички и пречи, треба да го направи тоа, јас не сум против тоа – вели Тодоровиќ.

Најнови вести