сабота, 18. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ објави стара фотографија: Фановите се потсетија на спомените, а Александра Пријовиќ остави слатка порака

Милица Тодоровиќ објави стара фотографија: Фановите се потсетија на спомените, а Александра Пријовиќ остави слатка порака

Пејачката Милица Тодоровиќ објави фотографија од почетокот на кариерата и ги воодушеви колегите и обожавателите.

Милица е на јавната сцена од 2005-та година, а иако секојдневно е на јавната сцена, ретко кој се сеќава како изгледала на почетокот на кариерата.

Со оглед на тоа што е активна на социјалните мрежи, често можеме да видиме некои детали од нејзиниот приватен живот, па покажа и како изгледала во 2007-ма година.

-Најдов слика од Австралија, 2007 година! Кога ќе го вратам филмот и ќе се сетам што доживеав, видов, патував… Лесно можам да одам во пензија, напиша Милица гордо со фотографија на која се гледа дека не се променила многу.

Колешката Александра Пријовиќ коментираше: „Колку си убава“.

Најнови вести