четврток, 16. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ се врати во негова прегратка?! Пејачката и братот на Саша Ковачевиќ се повторно заедно? (ВИДЕО)

Милица Тодоровиќ се врати во негова прегратка?! Пејачката и братот на Саша Ковачевиќ се повторно заедно? (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи снимка на која Милица Тодоровиќ се прегрнува со нејзиното поранешно момче, Раде Ковачевиќ кој е брат на познатиот српски пејач, Саша Ковачевиќ.

Милица и Раде беа во врска цели четири години, но сепак останале во добри односи. Пејачката во неколку наврати раскажуваше колку е добар Раде како човек иако не се во љубовна врска.

Имено, на оваа снимка јасно се види цела среќа на Милица кога го здогледа и веднаш го прегрна.

Најнови вести