петок, 1. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

На одмор од милион долари: Калиопи покажа како ужива во Турција (ФОТО)

На одмор од милион долари: Калиопи покажа како ужива во Турција (ФОТО)

Македонската пејачка Калиопи оваа година реши да се одмара во Турција.

Калиопи на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии и ја покажа убавината на Турција.

Погледнете…

Најнови вести