вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Најпознатата старлета става крај на бракот, ова е причината

Најпознатата старлета става крај на бракот, ова е причината

Познатата светска старлета Ким Кардашијан е пред развод, пишуваат светските медиуми.

Како што пишуваат дел од светските медиуми, по четири години брак, таа повеќе не може да го трпи однесувањето на сопругот Канје Вест.

Се почесто Вест покажувал неконтролирал бес кон старлетата. Пречката била и во идејата за дополнително проширување на семејството бидејќи Ким сака четврто дете, а Канје не.

Негов пријател тврди дека испадите на Канје зачестиле откако на свет дошло нивното трето дете Чикаго.

-Животот со него е тежок. Воопшто не и помага околу децата, постојано е нерасположен. Стана зависен од таблети без кои не може да функционира, вели извор близок до парот за ТМЗ.

Најнови вести