петок, 10. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Нема момче, но тајниот обожавател ја изненади: Милица покажа каков подарок добила

Нема момче, но тајниот обожавател ја изненади: Милица покажа каков подарок добила

Пејачката Милица Тодоровиќ веќе подолго време е сингл и не крие дека не може да најде емотивен партнер, но откри дека има тајни додворувачи.

Имено, Милица на своите следбеници на Инстаграм им се пофали дека непознат дечко и испратил букет црвени рози на домашна адреса.

-Сè уште има такви што испраќаат цвеќе. Почитувајте ги исклучоците. Ти благодарам за прекрасниот букет, странецу, напиша воодушевено Тодоровиќ.

Инаку, Милица неодамна доби огромен букет за роденден, а потоа не криеше колку е изненадена.

Најнови вести