четврток, 18. јануари 2024. Вести денес: 0
home Познати

Петар Стругар во прегратка на својата колешка, а Милица Тодоровиќ веднаш бурно реагираше (фото)

Петар Стругар во прегратка на својата колешка, а Милица Тодоровиќ веднаш бурно реагираше (фото)

Раскинувањето меѓу пејачката Милица Тодоровиќ и актерот Петар Стругар ги разочара фановите на познатата двојка, а сега не е се позанти деталите за помирувањето и природата на нивниот моментален однос.

Вчера Стругар објави дека слободното време го поминува во Јаково, а беше придружуван од неговата колешка, актерката Христина Поповиќ. Двајцата уживаа во природата, со насмевка налицата, а актерот овој момент го сподели на социјалната мрежа Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Happy B-day Bro!⚡️???✨⚡️#bdayparty

A post shared by Hristina Popovic (@hristina_popo) on

Добро е познато дека Милица е доста активна на социјалната мрежа и дека редовно ги изненадува своите следбеници со нова објава, а овој пат таа беше со посериозен карактер.

– Не ги обвинувајте луѓето затоа што ве разочарале, обвинете се себе дека многу очекувате – истакна Тодоровиќ на „стори“ само два часа по објавувањето на фотографијата на Петар со Христина.
Дали пејачката со овие зборови се обратила на на својот поранешен партнер, или се работи за нешто друго, знае најдобро самата.

Најнови вести