петок, 10. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ПОВТОРНО ШОКИРА СО СВОЈОТ ИЗГЛЕД: Бритни Спирс гола на плажа, облека нема ниту горе, ниту доле – фотографијата намерно објавена на Твитер за да не биде избришана

ПОВТОРНО ШОКИРА СО СВОЈОТ ИЗГЛЕД: Бритни Спирс гола на плажа, облека нема ниту горе, ниту доле – фотографијата намерно објавена на Твитер за да не биде избришана

По шокантните мемоари кои неодамна ги објави, Бритни Спирс (41) се опушти на плажа – целосно гола.

Таа позираше со насмевка на лицето и носеше само обетки. На фотографијата се гледа и сенката на мистериозниот маж кој ја направил фотографијата.

Ова не е првпат Бритни да го покажува своето голо тело на социјалните мрежи. Таа неколку пати се соблече на плажа, а позираше без облека и во када, на кревет…

Да потсетиме, во мемоарите „Жената во мене“, Спирс ги откри деталите од старателството што татко ѝ го имал врз неа и изнесе шокантни детали од врската со пејачот Џастин Тимберлејк.

Таа напиша како забременила за време на нивната врска и ја прекинала бременоста, на негово настојување.

Најнови вести