плажа

Пронајдени се 177 резултати на тема „плажа“
Познати

ПОВТОРНО ШОКИРА СО СВОЈОТ ИЗГЛЕД: Бритни Спирс гола на плажа, облека нема ниту горе, ниту доле – фотографијата намерно објавена на Твитер за да не биде избришана

По шокантните мемоари кои неодамна ги објави, Бритни Спирс (41) се опушти на плажа – целосно гола. Таа позираше со насмевка на лицето и...
Регион

НЕ ОСТАВАЈТЕ ПЕШКИРИ И ЧАДОРИ НА ГРЧКИТЕ ПЛАЖИ! Комуналците во Неа Каликратија и Неа Флогита со багери ги собираат „резервациите“

Движењето за ослободување на грчките плажи од узурпација и акциите против „пешкир резевациите“ на јавниот простор актуелно се и на...
Познати

„Дами и господа ова е мајка на три деца“ – поранешната на Дарко Лазиќ непрепознатлива во бикини кое едвај и ги собра градите, а на раката „ситница“ од 28.000 евра!

Пејачката Ана Севиќ летните денови ги поминува во Црна Гора каде ужива до максимум, а со новите фотографии и тоа како предизвика бура...
Познати

СРПСКАТА ПЕЈАЧКА ФРЛИ 100 ИЛЈАДИ ЕВРА ЗА ЛИПОСУКЦИЈА – кога ќе видите како изгледа на плажа ќе подзинете, „ох Боже, таа изгледа како да се топи“ (ФОТО)

Пејачката Стојанка Новаковиќ Стоја како што пишуваа српските медиуми направила сипосукција како би се решила од вишокот на колограмите. Операцијата...
Регион

Евтините лежалки на плажа се само сон: На ​​Халкидики резервација за викенди, еве ги цените во местата каде Македонците најмногу летуваат

Сезоната на летни одмори е во тек, а при планирањето на буџетот за одмор, не толку занемарлив е трошокот лежалки на плажа. Цените се разликуваат,...
Познати

КАКО ДА СЕ ВОЗДРЖИ КОГА Е СЕКС БОМБА – Пирло ужива на плажа со партнерката, а во еден момент во вода ја крена во раце, а потоа започна „акцијата“ (ФОТО)

Легендарниот италијанскифудбалер Андреа Пирло ужива во слободното време со својата партнерка Валентина Балдини на шпанското сонце...
Познати

Како ли му е на фотографот кој ја сликал Дара Бубамара – силиконите на пејачката поголеми од главата, за да ја посети оваа плажа искеширала 25 илјади евра (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара ги спакува куферите и замина далеку од Балканот. Имено таа заедно со своите соработници заминала за...