четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Провидниот фустан ја истакна баш секоја маана на нејзиното тело (ФОТО)

Провидниот фустан ја истакна баш секоја маана на нејзиното тело (ФОТО)

Модната недела во Њујорк нуди материјал за многубројните модни критичари.

И додека некои дами навистина блескаат во елегантни креации и нивното издание претставува „домашна задача“ од кој пример треба да земат другите, има и такви кои се појавуваат во издание кое е прилично збунувачки. Таков беше примерот со најпознатиот плус-сајз модел, Ешли Греам.

Таа за една забава во рамки на њујоршката модна недела се одлучи за светкав бордо фустан, кој е премногу тесен за нејзините бујни облини.

Покрај тоа што на славната манекенка јасно и се гледаше долната облека под провидниот фустан, уште поголем проблем беше длабокиот шлиц, кој како што коментираат медиумите, открил премногу.

Buh-Bye 2017?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Токму поради ова прашањето е дали Ешли (29) со овој потег ја премина границата на добар вкус, или пак покажа дека е храбра и дека може да носи што и да посака.

?MERRY CHRISTMAS TO YOU!?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Најнови вести