петок, 24. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Прва фотографија од актерот Петар Стругар со повредите по вчерашната тепачка (ФОТО)

Прва фотографија од актерот Петар Стругар со повредите по вчерашната тепачка (ФОТО)

Актерот Петар Стругар синоќа на имотот во Јаково физички беше нападнат од еден вработен, а после нападот актерот се огласи за „Блиц“ и кажа што точно се случило.

Тргнав накај дома од коњичкиот клуб. Ме запре еден од работиците и мислев дека нешто сака да ми каже, а тој ме удри. Беше во алкохолизирана состојба. Го пријавив случајот во полиција и натаму оставам на нив, откри Петар.

Ова е и прва фотографија од него со повредите…

Најнови вести