петок, 24. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Саша Ковачевиќ го прашаа дали сака Милица Тодоровиќ да му биде снаа, еве што одговори

Саша Ковачевиќ го прашаа дали сака Милица Тодоровиќ да му биде снаа, еве што одговори

Пејачката Милица Тодоровиќ во 2009 година ја раскина врската со Раде Ковачевиќ, братот на нејзиниот колега Саша Ковачевиќ.

Тие беа во врска четири години, а по раскинувањето останаа во добри односи.

Иако ставија крај на нивната љубов, и понатаму се пишува за некогашната двојка, а сега за нив проговори и Саша Ковачевиќ.

На прашањето дали сака Милица да му биде девојка, тој одговори:

-Тоа некако е завршена приказна…Стара приказна меѓу неа и мојот брат, така да не сакам да навлегувам во тоа.

Инаку, неодамна Милица се најде во друштво на Раде, а кога пејачката го виде не остана рамнодушна. На снимката се гледа како Милица му се приближува на Раде и му вели:

-Па, каде си Раде?

Тодоровиќ во една прилика зборуваше за своите бивши, па истакна дека со нејзините потенцијални свекрви секогаш била во добри односи.

Најнови вести