недела, 26. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Со секси фотографија од луксузна јахта Лоба го честита Илинден од Охрид

Со секси фотографија од луксузна јахта Лоба го честита Илинден од Охрид

Македонската пејачка Викторија Лоба со секси фотографија од Охрид го честиташе Илинден.

Пејачката убавото време и слободниот ден реши да си го спои со претстојниот викенд и да отпатува за Охрид.

Од луксузна јахта среде езеро, Лоба со развеано македонско знаме го честиташе Илинден, погледнете.

Честит ИЛИНДЕН Македонијо! ?

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Најнови вести