вторник, 12. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Сопругот на Пријовиќ има сериозна конкуренција: Момчето на нејзината мајка е вистински фраер (ФОТО)

Сопругот на Пријовиќ има сериозна конкуренција: Момчето на нејзината мајка е вистински фраер  (ФОТО)

Популарната пејачка Александра Пријовиќ која неодамна се омажи за синот на Лепа Брена својата убавина дефинитивно ја наследила од својата мајка Борка Михајловиќ која исто така се занимава со пеење.

Пејачката е многу поврзана со својата мајка и ја знае секоја нејзина тајна, па така и дека таа има свое момче.

Нејзината мајка често објавува фотографии на кои се во друштво со своето момче кое исто така е пејач, а според многумина тој му е сериозна конкуренција на Филип.

Најнови вести