среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Малолетник нападнат од соученик и неговата мајка

Малолетник нападнат од соученик и неговата мајка

На 15.10.2023 во 14:30 часот во СВР Скопје, Д.В.(39) од Скопје пријавил дека на 14.10.2023 околу 18:30 часот на подрачјето на Кисела Вода неговиот малолетен син бил физички нападнат од негов соученик и од неговата мајка А.Ј.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.