четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Српската водителка само по танга и градник среде продавница за облека – додека го правеше ова во гардероберот мислеше никој не ја гледа, па зажали! (ВИДЕО)

Српската водителка само по танга и градник среде продавница за облека – додека го правеше ова во гардероберот мислеше никој не ја гледа, па зажали! (ВИДЕО)

Водителката Јована Јеремиќ ја шокираше јавноста со новиот потег, кога се соблече среде продавница за облека, а сето тоа немаше да биде толку чудно, доколку не беше овековечено од камерите на познатата емисија.

Имено, Јована била уловена од „Папарацо лов“ додека се пресоблекувала во познат бутик во центарот на Белград.

Додека пробувала различна облека во гардероберот, Јована во еден момент останала само по градник, но и танга која и се гледа.

Водителката не била свесна дека камерите ја снимаат, а вратата гардероберот цело време била подотворена.

Во продолжение погледнете како изгледаше тој момент:

Најнови вести