вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Теодора Џехверовиќ стана тетка, нејзиниот брат има МОЌНА порака за сите идни татковци

Теодора Џехверовиќ стана тетка, нејзиниот брат има МОЌНА порака за сите идни татковци

Снаата на пејачката Теодора Џехверовиќ, блогерката Адријана Кадар, денес се породи и роди девојче на кое таа и Сава Џехверовиќ му го дадоа името Доротеа.

Денеска Сава откри дека ќе присуствува на породувањето, а сега се појавија и првите фотографии од парот со новороденчето.

-Секој маж треба да присуствува на породувањето! Дури тогаш ќе знае навистина да ја цени својата сопруга,  напиша Сава.

Најнови вести