понеделник, 20. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

„ТЕШКО ДА СЕ НАЈДЕ МАЖ ПОЕНЕРГИЧЕН ОД МЕНЕ“: Пејачката призна какво момече, како и дека осаменост ја мачи

„ТЕШКО ДА СЕ НАЈДЕ МАЖ ПОЕНЕРГИЧЕН ОД МЕНЕ“: Пејачката призна какво момече, како и дека осаменост ја мачи

Пејачката Милица Тодоровиќ отишла да го прослави роденденот на колешката Анастасија Ражнатовиќ, кога решила искрено да проговори за неа, нивната врска, но и за нејзините моментални чувства.

Милица за роденден и посака на Анастасија да биде среќна, здрава, задоволна и заљубена, како и што подолго да се дружат.

– Таа е прекрасна девојка. Навистина е супер. Таса е многу талентирана и вистинска пријателка, ја пофали Милица својата колешка.

На прашањето дали Анастасија занемарува да се дружи поради новата врска, Милица вели дека двете не се дружат толку многу, па не знае како да одговори на тоа прашање.

На прашањето за коментар за новата врска на Анастасија, Милица низ смеа одговара – Убаво. Убаво е да имаш дечко.

Пејачката одамна нема момче, а откри и зошто е тоа така.

– Не е важно дали е спортист или актер – едноставно се случува. Мора да има посилна енергија од мојата и да биде интелигентен, за да можеме да разговараме и да можеме да составиме две просто продолжени реченици – проговоре Милица за нејзините критериуми.

На прашањето дали се чувствува осамено и дали понекогаш плаче во нејзините 4 ѕида, Милица одговори дека се чувствува осамено и знае да плаче кога е сама, но не затоа што нема момче туку поради фазите во животот кога вообичаено рутината станува неподнослива.

Најнови вести