петок, 1. декември 2023. Вести денес: 0
home Вести

Вознемирувачко: Тинејџерка ја бутна својата другарка под автобус, за влакно не ѝ ја смачка главата (ВИДЕО)

Вознемирувачко: Тинејџерка ја бутна својата другарка под автобус, за влакно не ѝ ја смачка главата (ВИДЕО)

Во Полска е снимено страшно видео од незгода на улица, кога една 17 годишна тинејџерка за малку не ја прегази автобус.

Нејзината другарка од шала ја бутна под автобус, а тинејџерката со главата падна пред тркало на возилото и за голема среќа избегнато е најлошото.

Нејзината другарка сега е обвинета за загрозување на живот, а ако ја осудат и се заканува една година затвор.

Погледнете: