богдан срејовиќ

Пронајдени се 45 резултати на тема „богдан срејовиќ“
Познати

ТАА СЕГА Е НА НЕЈЗИНО МЕСТО – поранешниот на Цеца на одмор со новата девојка, се занесоа на плажа, а тоа што го правеа беше незамисливо да го прави со пејачката!

По кратката посета на Хиландар и запознавањето со манастирскиот начин на живот, Боган Срејовиќ му се врати на секојдневниот хедонизам. Поранешното...
Познати

ПРЕЖИВЕАЛА ПЕКОЛ ОД КОЈ СЕ УШТЕ СЕ ЛЕКУВА – поранешната на Богдан Срејовиќ била полиена со киселина по лицето, денес ќе подзинете како изгледа (ФОТО)

Поранешното момче на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ зад себе има брак со Зорана Срејовиќ со која има и ќерка, а по разводот тој стапи...
Познати

НА ЦЕЦА НЕМА ДА И БИДЕ ДОБРО – новата девојка на Богдан го бакнува за да му го честита роденденот, изгледа како вистинска секс бомба (ФОТО)

Поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Јована Љубисављевиќ веќе некое време е во врска со поранешното момче на Светлана...
Познати

Цеца стана баба по вторпат, а еве што прави во меѓувреме нејзиното поранешно момче со новата девојка – „не е случајно“ тоа што го објавува токму сега! (ФОТО)

Поранешното момче на Светлана Цеце Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, од неодамна е во врска со реалити учесничката Јована Љубисављевиќ,...
Познати

Богдан на Цеца има нова девојка – кога ќе дознаете која е нема да ви биде добро, нејзиниот поранешен нема некој кој не го знае! (ФОТО)

Поранешното момче на балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ е уловен конечно со нова девојка по раскинувањето со пејачката. Имено...
Познати

Дали се уште постои надеж за Цеца и Богдан? Двајцата беа фатени како после прекинувањето на врската го прават ОВА!

По се изглед дека фановите имаат причина за славење. Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ и Богдан Срејовиќ од неодамна ја прекинаа врската,...
Познати

Цеца прв пат одговараше на прашања за врската со Богдан пред НОВИНАРИТЕ, нема да верувате како реагираше на ПОСЛЕДНОТО ПРАШАЊЕ (ВИДЕО)

Најпопуларната српска пејачка, Светлана Цеца Ражњатовиќ пред неколку недели ја прекина врската со Богдан Срејовиќ, со кого беше една...
Познати

Ќерката на Богдан веќе го заборавила – Саша Ковачевиќ кој е во врска со нејзината мајка шокираше од тоа како го вика веќе малата Искра

Пејачот Саша Ковачевиќ наголемо планира свадба со поранешната мисица Зоран Тасовац. Тој е во врска со неа пет години, додека јавноста...
Познати

По раскинувањето живее како Бог – ќе останете подзинати кога ќе почитате колку пари заработува поранешниот на Цеца за 24 часа!

Пеачката Цеца ја раскина врската со своето досегашно момче Богдан Срејовиќ, а по разделбата медиумите деноноќно пишуваат за нив двајца. Овој...
Познати

Биле многу заљубени, но не можел да издржи: Поранешната на Богдан преживеала пекол, лицето и го полиле со киселина – еве како изгледа денес

Љубовта меѓу Цеца Ражнатовиќ и нејзиното сега поранешно момче, девет години помладиот Богдан Срејовиќ, згасна. Пред да влезе во романса...
Познати

Уште од првиот ден се знаеше во каков однос се – со овој потег Анастасија и Вељко му упатија на Богдан Срејовиќ добра порака

Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ официјално ја раскинаа врската, а како причина го навеле тоа што не можеле некои разлики да ги вклопат...
Познати

Цеца уште пред неколку недели откри дека веќе не се заедно, но никој не го забележа тоа – нејзините зборови дури денес имаат значење

Веста дека пејачката Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ ставиле точка на нивната врска долга повеќе од година дена, ја разбуди јавноста,...
Познати

По веста дека раскинаа Цеца и Богдан, се огласи неговиот татко: Еве што им порача на двајцата и покрај тоа што Богдан му е син!

Како гром од ведро небо денеска беше објавена веста дека Цеца и нејзиното момче Богдан, по една година љубовна врска повеќе не се заедно. Кога...